בניית פרגולות ודקים בטבעון

בניית דקים מעץ מלא

בניית דקים דורשת מקצועיות גבוהה. האדם הפשוט לא תמיד יודע לבחור את סוגי הדקים שמתאימים לצרכים הספציפיים שלו, לא כולם מודעים לגבי ההבדלים בין סוגי העץ השונים, וכן חשוב מאוד להשתמש באמצעי בטיחות, לכן מומלץ מאוד לפנות לחברה מקצועית ומנוסה בבניית פרגולות.

בניית פרגולת עץ

בניית פרגולת עץ יכולה להוות חלק אינטגראלי מהעיצוב הכולל של כל בית, ומאפשרת יצירה של פינה חדשה לאירוח ולבילוי עם המשפחה או עם אורחים.. האווירה שיוצרות פרגולת עץ לעיצוב הבית, המראה הטבעי שלהן והאופי שה מוסיף לחצר -מוסיפים לעיצוב הבית והחצר באופן מדהים. תכנון נכון של בניית פרגולת עץ יהפוך אותן לאידיאליות לשימוש בכל עונות השנה.
פרגולות מהוות השקעה לטווח ארוך ולכן יש לבחור בסוג עץ איכותי ולא להתפשר שכן עץ איכותי ישמור על מראהו לאורך זמן, הן מפגי הסביבה והן מפגעי הזמן. לפני בחירת סוג העץ יש להיעזר בבעל מקצוע מכיוון שבניית פרגולות היא מלאכה מורכבת מבחינה עיצובית ומבחינה הנדסית וסוג העץ משפיע הן על המחיר, הן על החוזק והן על המראה.

סוגי עץ בבניית פרגולות

ישנם סוגים רבים ומגוונים של עץ בהם ניתן להשתמש:
א. פרגולות עץ גושני
ב. פרגולות עץ רב שכבתי
ג. פרגולות עץ משולבות מתכת
ד. פרגולת עץ ואלומיניום
ה. פרגולות עץ אורן פיני

ו. פרגולות מאדני רכבת
המחירים משתנים לפני סוג העץ. לפני תכנון של פרגולות יש להשוות מחירים ולהתייעץ עם בעלי מקצוע ולשמוע מה הם ממליצים עבור חצר ביתכם.