מיחזור משכנתא  – היתרון והחיסכון בהחלטה על מיחזור המשכנתא שלכם

מיחזור משכנתא – היתרון והחיסכון בהחלטה על מיחזור המשכנתא שלכם

היתרון והחיסכון בהחלטה על מיחוזר המשכנתא שלכם

1. החיסכון
התנודות בכלכלה המקומית והעולמית יצרו שינויים מרחיקי לכת בתנאי ההלוואות השונות שהציבור נוטל. במיוחד נכון הדבר לגבי הלוואות משכנתא, כאשר בשינויים באו לידי ביטוי בעיקר בריביות של בנק ישראל ובריביות הפריים. כפועל יוצא מכך, מסלולי המשכנתא שניטלו לפני מספר שנים אינם בהכרח כדאיים, והפתרון היחיד למצבים אלו הוא הליך של מיחזור משכנתא.
2. הקטנת עלויות ריבית עם מיחזור משכנתא
היתרון העיקרי שמיחזור משכנתא מעניק הינו האפשרות להקטין את עלותן של הריביות עבור הלוואה שניטלה. זאת, על ידי החלפת מסלול משכנתא קיים במסלול חדש, שהינו רלוונטי ומשתלם למצב הכלכלי הנוכחי.
3. חיסכון במיחזור משכנתא
מכיוון שמשכנתאות הן הלוואות לטווח הארוך בסכומים גבוהים מאוד, מיחזור נכון של משכנתא עשוי להוביל לחיסכון של עשרות ואף מאות אלפי שקלים. בעיקרון, ככל שיתרת התקופה להחזרת ההלוואה והריבית עבורה גדולות יותר, כך החיסכון שיושג יהיה מהותי.
4. שינויים בריבית כגורם כדאי למיחזור משכנתא
חשוב להבין, שככול שחלים שינויים דרסטיים בריביות שבשוק, כך עולה גם נחיצות וכדאיות מיחזור המשכנתא. לדוגמא, בשנים האחרונות חלה ירידה משמעותית בריביות עבור משכנתאות. עקב כך, ריביות המבוקשות עבור משכנתאות ישנות הן הרבה יותר גבוהות מאלו המבוקשות כיום בהלוואות משכנתא חדשות. את המצב ניתן לפתור על ידי מיחזור המשכנתא הישנה בחדשה, עם מסלול ותנאים חדשים.
5. סיוע במיחזור משכנתאות על ידי יועץ משכנתא
מיחזור משכנתא מומלץ לבצע בעזרת אנשי מקצוע המבינים בתחום של ייעוץ המשכנתאות, ושהינם נטולי אינטרס כלפי מערכת בנקאית כלשהי. חשוב להבין, כי הבנקים עצמם, גם אם הם מספקים שירותי יעוץ משכנתא, במרבית המקרים הם דווקא  יפרסו בפניכם תנאים פחות כדאיים למיחזור המשכנתא, וזאת מתוך שמירה על האינטרס של הבנק להרוויח כמה שיותר מנוטלי ההלוואה. מנגד, פנייה אל יועץ משכנתאות פרטי ואובייקטיבי תספק לכם תמהיל איכותי, כדאי ומקיף. עם תמהיל זה ניתן לפנות למספר בנקים ולבחור בהצעת מיחזור המשכנתא המשתלמת ביותר.

מיחזור משכנתא עם יועץ משכנתאות

ליצירת קשר עם מומחי המשכנתא של משכנתקל –התקשרו 03-6969094