קניית מכונות קפה בטבעון

קניית מכונות קפה ביתיות באיזור הצפון רמת ישי

קדמה קפה הינה החנות המובילה בצפון למכירה של מכונות ביתיות ומכונות קפה למשרד.

להתקשרות חייגו 1800-333-110

מאמר קצר על מכונות אספרסו לבית

בשנים האחרונות “טרנד” הקפה בישראל צבר תאוצה, וישראלים רבים מעדיפים לרכוש מכונות קפה ביתיות ולשתות את הקפה של הבוקר בבית מאשר להוציא כסף ולשתות את האספרסו של הבוקר בבית קפה. בעבר מכונות קפה היו יקרות נורא, ועל מנת לרכוש מכונה שמפיקה קפה איכותי היה צריך להיפרד מכמה אלפי שקלים. כיום גם רשתות מזון ותחנות דלק משווקות מכונות קפה של מותגי קפה מוכרים במחיר המתאים לכל כיס. למעשה, ניתן ליהנות היום מקפה משובח גם אם מדובר במכונה שעלותה כמה מאות שקלים.
מכונות קפה ביתיות לרוב יהיו מכונות המבוססות על קפסולות. הסיבה העיקרית היא שהמשתמש הביתי מעוניין בשיטת ההפעלה הפשוטה והנוחה ביותר להכנת הקפה. קפסולת הקפה מכילה תערובת קפה המספיקה להפקת מנת אספרסו אחת, כאשר ברוב המכונות ניתן לברור את כמות המים הרותחים המוספים לתערובת ובכך להכין את מנת האספרסו בהתאם: ארוך או קצר.
באם אתם רגילים לשתות קפה נמס או מגורען בבוקר, הגיע הזמן להתקדם שלב ולגלות את עולם הקפה המשובח, המרוכז והאיכותי. מכונת קפה ביתית שכזו מנגישה את עולם האספרסו הישר אל תוך ביתכם, וכעת לא חייבים לצאת אל בתי קפה על מנת לשתות אספרסו איכותי. קפסולות הקפה מגיעות במספר טעמים הארומה שלהן משתנה, כך שכל אחד יכול לבחור את סוג הקפה שהוא הכי אוהב לפי הקפסולה המתאימה.
ישנן מכונות קפה ביתיות מתקדמות יותר, שמיועדות למי שעולם הקפה בשבילו הוא מעט יותר מתחביב. מדובר במכונות קפה איכותיות, שעלותן נעה בין כמה אלפי שקלים עד ליותר מעשרת אלפים שקלים. מכונות הקפה הללו לרוב מקבלות תערובת קפה מראש במגש ההזנה המיועד לכך, ואינן עובדות על קפסולות או על פודים. ברוב המקרים מדובר בקפה יותר משובח מקפה שמופק על ידי קפסולות קפה, אך מי שעולם הקפה חדש בעבורו כמעט ולא יבחין בהבדל.
בטרם רכישת מכונות קפה ביתיות מומלץ לערוך סקר שוק והשוואת מחירים, המחירים משתנים בין היבואנים. בתור מכונת קפה ראשונה מומלץ לרכוש מכונה שעלותה כמה מאות שקלים, לא מומלץ לרכוש מכונת קפה מתקדמת ומשוכללת בתור מכונת הקפה הראשונה.