חיטוי מקצועי למבנים

חיטוי קורונה למבנים, משרדים, אוטובוסים, בתי חולים, מרפאות, חנויות ואוניות

קלין ביט מציעה פתרונות חדשניים לחיטוי חיידקים, חיטוי וירוסים ולטיהור משטחים, חללים וחדרים , בעזרת טכנולוגיה חדשנית לטיהור, חיטוי ושימוש בגז אוזון או במי אוזון   –  ניתן למנוע זיהומים ולהשמיד וירוסים ואף קורונה בבתי חולים, מבנים, משרדים מוסדות רפואיים וציבוריים, בענף המזון, בחקלאות, בתחבורה ועוד.  הטכנולוגיה הקרוייה סטראמיסט פותחה כטכנולוגיה של הצבא האמריקאי ע”י DRPA (הסוכנות הצבאית לפרוייקטים מחקריים מתקדמים) למלחמה במתקפת האנתרקס בשנות ה-2000, שוחררה לשוק הפרטי בארה”ב בשנים האחרונות וכעת מגיעה לישראל ולמזרח התיכון. לטכנולוגיה הוכחת יעילות לחיטוי בדרגת log6  ומעלה כנגד פתוגנים (ווירוסים, עובש וחיידקים עמידים) כדוגמת: MRSA, נגיף הקורונה (COVID-19), Klebsiella, CRE, VRE, Clostridium Difficile, Citrobacter, חיידקי e-coli ואחרים.

שירותי חיטוי בגז אוזון ובמי אוזון

חברתב קלין ביט הוסיפה לארסנל שירותי החיטוי שלה גם חיטוי במי אוזון וחיטוי בגז אוזון. ניתן לבצע חיטוי איכותי ללא רעלים בכל משק בית בכל משרד ובכל מקום.

למידע על חיטוי באמצעות מי אוזון  ליחצו כאן וכנסו לקישור 

חיטוי נגד וירוס הקורונה

שיטת החיטוי והטיהור של קלין ביט מבוססת על עיקרון של יינון בינארי. החיטוי מתבצע על ידי מי חמצן בריכוז גבוה של 7.8% (שיטה שונה מהשיטה המוכרת של אדי מי חמצן). זוהי טכנולוגיה ידידותית לסביבה המותאמת לחיטוי של ציוד רפואי, ציוד טכנולוגי ולעוד סוגים רבים של חומרים.

חיטוי קורונה למשטחים מבנים, משרדים

החיטוי נגד ווירוסים וחיידקים מתבצע על ידי הצוות המקצועי שלנו, באופן שהינו  קל לתפעול, פשוט ומהיר לביצוע. חיטוי וטיהור חיידקים או וירוס קורונה בטכנולוגיית קלין ביט מתאים לביצוע בחללים סגורים, משרדים, משטחים ומקומות לא נגישים.
למוצר קיימים כל אישורי הרגולציה הרלוונטיים: אמ”ר של משרד הבריאות (עם התווייה ייעודית לחדרי ניתוח), Iso 9001 OMRI ,EPA ,FDA.