בעלי מקצוע בטבעון - אינדקס עסקים קרית טבעון

בתים למכירה בטבעון

בתים, דירות, קרקע ונכסים למכירה בקרית טבעון, קרית חרושת, קרית עמל והסביבה

אם אתם מחפשים לקנות או למכור בית בקרית טבעון, אנו מציעים לכם לפנות אל משרדי התיווך המובילים של קירת טבעון. כך – רכישת או מכירת הבית תיעשה בשימת לב ולאחר מחשבה מדוקדקת. זו הדרך להצליח לבצע עסקה נכונה וכדאית. אנו נציג בפורטל זה שמות של מתווכים בקרית טבעון וכן בתים, דירות, קרקע ונכסים למכירה בקרית טבעון, קרית חרשות, קרית עמל והסביבה.

מתווכים בקרית טבעון – משרדי תיווך בטבעון

חודדה ניהול נכסים. טלפון  – 052-2253777

תיווך הטבעונים, רחוב החורש 60, קרית טבעון  –טלפון: 04-983-6822

עדי שכטר -מתווכת עצמאית. טלפון  054-4224063

בית בעמק קרית טבעון – טלפון: 074-7030003

קניית בתים בקרית טבעון – מידע חשוב

מתעניינים ברכישת בית בקרית טבעון? בין אם הינכם מעוניינים לגור בבית הזה ובין אם אתם רוכשים אותו למטרת השקעה – שימו לב לפרמטרים הבאים. כך תערכו קנייה נבונה ומוצלחת שתהיו מרוצים ממנה לאורך שנים.
פרמטרים בעלי משמעות בעת רכישת בית
1. מיקום – גם לאחר שבחרתם את האזור הרצוי לכם, עליכם לשים לב למיקום המדויק של המבנה. היות שהמיקום הינו בעל השפעה מכרעת והוא זה שעשוי להפוך את הבחירה שלכם לבלתי מוצלחת. מסיבה זו עליכם להכיר את האזור, או לכל הפחות לסייר בו ולנסות לחוש את הסביבה. מששו את הדופק וודאו כי הבית שאתם בוחנים כעת נמצא במקום מוצלח וטוב.
2. גודל וחלוקה – מה גודל הבית שאתם צריכים? כאשר אדם רוכש בית הוא בוחן את הגודל שלו ומוודא כי הבית עונה על הדרישות ועשוי לספק מענה לצורך. חשוב לשים לב לכך שלא תמיד מספר המ"ר שאתם שומעים משקף את השימושיות של הבית ואת ההתאמה לצרכים. שכן החלוקה הפנימית משפיעה בצורה ישירה על העניין. לכן עליכם לשמוע על מספר החדרים בנוסף למידות של המבנה.
3. מצב פיזי – מה המצב של הדירה? האם ניתן להתגורר במקום או שחייבים לבצע שיפוץ יסודי לפני שנכנסים לגור בבית? פעמים רבות, מבנים ישנים עלולים לצבור נזקים רבים ולא לאפשר מגורים בתנאים סבירים. אז יהיה צורך לבצע החלפה של כל הצנרת וכל הריצוף. במקרים אחרים די יהיה בצביעה יסודית של הבית.
4. מחיר – רכישת בית הינה רכישה גדולה ובעלת משמעות רבה מכל הבחינות, כולל הבחינה הכלכלית. ואכן המחיר הינו שיקול בעל משמעות רבה. לאחר שהגדרתם את התקציב שעומד לרשותכם עבור הרכישה אתם יכולים למקד את עצמכם ולבחון את הבתים שמתאימים ליכולות שלכם.
פורטל התיווך של טבעון – הדרך שלכם לעסקה מוצלחת

קרית טבעון