ריצוף אבן טבעית באזור הצפון

ריצוף אבן טבעית באזור הצפון

ריצוף זה עניין של בחירה וטעם. כמו בכל תחום אחר בחיינו , גם בתחום זה קיימות אופנות , ולרוב הן משתנות. אם ניזכר לרגע בריצוף שהיה מקובל כאשר היינו ילדים , ניזכר בהבדלים בין הריצוף של פעם לריצוף של היום. צבע האבן, סוגי האבנים, גודל האריחים, רמת העיבוד והגימור של כל אבן ואפילו טכניקת ההנחה של האבן – אלו המשתנים העיקריים המבדילים בין הסגנונות השונים, אז וגם היום. תהליך ריצוף באבן, עם כל הטכנולוגיות והשינויים, בסופו של דבר נשאר בעיקרו אותו תהליך כבר מאות בשנים. ההבדל העיקרי הוא ברמת העבודה – הגימור, ההשקעה בכל אבן או מרצפת, הסגנון, הרכב האבן ורמת העבודה הסופית מבחינת היחס בין אבן לאבן.

ריצוף פנים באבן טבעית לרצפת בית

כאשר אתם מתחילים בתהליך בניית בית חלומותיכם, ודאי חשבתם על הריצוף ועל הרצפות, שכן הרצפה היא מרכיב עיקרי במראה של בית .חשוב לבחור את הרצפות בשלב מוקדם בבניית הבית – את הבחירה מבצעים כשלושה חודשים פחות או יותר לפני תום עבודות הטיח בבית, כך שכל הגורמים המעורבים יודעים את העבודה הצפויה.

בחירה נכונה של ריצוף אבן לוקחת בחשבון גורמים עיצוביים שונים – המראה והאווירה שאנו מנסים להקנות לחדר, הריהוט שיהיה בו , צבע הקירות, וכו’. לכן רבים פונים למעצבי פנים או לאדריכלים בעת רכישת ריצוף אבן, ומתייעצים על הסגנון המתאים.
טיפ נוסף הוא להשקיע זמן ומאמץ בבחירת הרצף. רצף לא מקצועי יכול לגרום לנזקים שבעוד כמה שנים יהיו בולטים מאוד – שברים ברצפות, רצפה לא מפולסת ובליטות ונקודות חלולות מתוך המרצפת. מומלץ להתייעץ עם חברים לגבי אנשי מקצוע ששכרו, ולבדוק את תוצאותיהן של עבודות שונות שעשו אנשי מקצוע אלו בעבר, כך שתראו את עמידות העבודה של אותו בעל מקצוע.
חשיבה מקדימה, אבן נכונה, ואיש מקצוע מיומן יניבו לכם בדיוק את התוצאות שרציתם.

ריצוף פנים וחוץ עם אבני יסוד -ספקי אבן טבעית בצפון

להזמנת ריצוף חוץ או פנים – פנו לאתר אבני יסוד ,ספקי האבן המובילים בצפון  הארץ. קרית טבעון, צפון עמק יזרעאל ועוד. לאתר שלהם וקריאה על חיפויים ליחצו כאן

להתקשרות: 04-6902666

מאמר נוסף על שיקום מבנים מסוכנים